Πρόγραμμα

1η Περίοδος | 6-8 Ιουνίου | U8

Σάββατο 6 Ιουνίου 2020

  • 16:00 – 17:00 | αφίξεις ομάδων | *το πρόγραμμα γευμάτων αρχίζει με βραδινό
  • 17:30 – 20:00 | πρόγραμμα αγώνων & δραστηριοτήτων
  • 20:00 – 21:00 | δείπνο

Κυριακή 7 Ιουνίου 2020

  • 09:30 – 13:00 | πρόγραμμα αγώνων & δραστηριοτήτων
  • 13:30 – 14:30 | γεύμα
  • 17:00 – 19:00 | πρόγραμμα αγώνων & δραστηριοτήτων
  • 19:30 – 20:30 | παιχνίδι συνοδών, προπονητών & λοιπών
  • 21:00 – 22:00 | δείπνο

Δευτέρα 8 Ιουνίου 2020

  • 09:30 – 12:30 | πρόγραμμα παιχνιδιών & δραστηριοτήτων
  • 12:30 – 13:00 | απονομές – λήξη
  • 13:00 | αναχώρηση | * το πρόγραμμα γευμάτων τελειώνει με το πρωινό

2η Περίοδος | 12-14 Ιουνίου | U10

Παρασκευή 12 Ιουνίου 2020

  • 16:00 – 17:00 | αφίξεις ομάδων | *το πρόγραμμα των γευμάτων αρχίζει με βραδινό
  • 17:30 – 20:00 | πρόγραμμα αγώνων & δραστηριοτήτων
  • 20:00 – 21:00 | δείπνο

Σάββατο 13 Ιουνίου 2020

  • 09:30 – 13:00 | πρόγραμμα αγώνων & δραστηριοτήτων
  • 13:30 – 14:30 | γεύμα
  • 17:00 – 19:00 | πρόγραμμα αγώνων & δραστηριοτήτων
  • 19:30 – 20:30 | παιχνίδι συνοδών, προπονητών & λοιπών
  • 21:00 – 22:00 | δείπνο

Κυριακή 14 Ιουνίου 2020

  • 09:30 – 12:30 | πρόγραμμα αγώνων & δραστηριοτήτων
  • 12:30 – 13:00 | απονομές – λήξη
  • 13:00 | αναχώρηση | *το πρόγραμμα γευμάτων τελειώνει με το πρωινό

3η Περίοδος | 19-21 Ιουνίου | U10 + U12

Παρασκευή 19 Ιουνίου 2020

  • 12:00 – 13:00 | άφιξη αποστολών
  • 13:00 – 14:00 | γεύμα
  • 17:00 – 20:00 | πρόγραμμα αγώνων & δραστηριοτήτων
  • 20:00 – 21:00 | δείπνο

Σάββατο 20 Ιουνίου 2020

  • 09:30 – 13:00 | πρόγραμμα αγώνων & δραστηριοτήτων
  • 13:00 – 14:00 | γεύμα
  • 17:00 – 20:00 | πρόγραμμα αγώνων & δραστηριοτήτων
  • 20:00 – 21:00 | δείπνο

Κυριακή 21 Ιουνίου 2020

  • 09:30 – 12:30 | πρόγραμμα αγώνων & δραστηριοτήτων
  • 12:30 – 13:30 | τελετή λήξης
  • 13:30 | αναχώρηση ομάδων

4η Περίοδος | 25-28 Ιουνίου | U12 + U14

Πέμπτη 25 Ιουνίου 2020

  • 12:00 – 13:00 | άφιξη αποστολών
  • 13:00 – 14:00 | γεύμα
  • 16:30 – 20:00 | πρόγραμμα αγώνων & δραστηριοτήτων
  • 20:00 – 21:00 | δείπνο

Παρασκευή 26 Ιουνίου 2020

  • 09:30 – 13:00 | πρόγραμμα αγώνων & δραστηριοτήτων
  • 13:00 – 14:00 | γεύμα
  • 17:00 – 20:00 | πρόγραμμα αγώνων & δραστηριοτήτων
  • 20:00 – 21:00 | δείπνο

Σάββατο 27 Ιουνίου 2020

  • 09:30 – 13:00 | πρόγραμμα αγώνων & δραστηριοτήτων
  • 13:00 – 14:00 | γεύμα
  • 17:00 – 20:00 | πρόγραμμα αγώνων & δραστηριοτήτων
  • 20:00 – 21:00 | τελετή λήξης
  • 21:00 – 22:00 | δείπνο

Κυριακή 28 Ιουνίου 2020

  • 09:30 – 12:30 | πρόγραμμα αγώνων κατάταξης & τελικών
  • 13:00 | τέλος διοργάνωσης – αναχώρηση ομάδων

Το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων θα αποσταλεί στο e-mail του προπονητή 10 μέρες πριν τη διοργάνωση.