Πρόγραμμα

1η Περίοδος | 4-6 Ιουνίου | U7-U8

Παρασκευή 4 Ιουνίου 2021

  • 16:00 – 17:00 | αφίξεις ομάδων | *το πρόγραμμα γευμάτων αρχίζει με βραδινό
  • 17:30 – 20:00 | πρόγραμμα αγώνων & δραστηριοτήτων
  • 20:00 – 21:00 | δείπνο

Σάββατο 5 Ιουνίου 2021

  • 09:30 – 13:00 | πρόγραμμα αγώνων & δραστηριοτήτων
  • 13:30 – 14:30 | γεύμα
  • 17:00 – 19:00 | πρόγραμμα αγώνων & δραστηριοτήτων
  • 19:30 – 20:30 | παιχνίδι συνοδών, προπονητών & λοιπών
  • 21:00 – 22:00 | δείπνο

Κυριακή 6 Ιουνίου 2021

  • 09:30 – 12:30 | πρόγραμμα παιχνιδιών & δραστηριοτήτων
  • 12:30 – 13:00 | απονομές – λήξη
  • 13:00 | αναχώρηση | * το πρόγραμμα γευμάτων τελειώνει με το πρωινό

2η Περίοδος | 11-13 Ιουνίου | U9-U10

Παρασκευή 11 Ιουνίου 2021

  • 16:00 – 17:00 | αφίξεις ομάδων | *το πρόγραμμα των γευμάτων αρχίζει με βραδινό
  • 17:30 – 20:00 | πρόγραμμα αγώνων & δραστηριοτήτων
  • 20:00 – 21:00 | δείπνο

Σάββατο 12 Ιουνίου 2021

  • 09:30 – 13:00 | πρόγραμμα αγώνων & δραστηριοτήτων
  • 13:30 – 14:30 | γεύμα
  • 17:00 – 19:00 | πρόγραμμα αγώνων & δραστηριοτήτων
  • 19:30 – 20:30 | παιχνίδι συνοδών, προπονητών & λοιπών
  • 21:00 – 22:00 | δείπνο

Κυριακή 13 Ιουνίου 2021

  • 09:30 – 12:30 | πρόγραμμα αγώνων & δραστηριοτήτων
  • 12:30 – 13:00 | απονομές – λήξη
  • 13:00 | αναχώρηση | *το πρόγραμμα γευμάτων τελειώνει με το πρωινό

3η Περίοδος | 19-21 Ιουνίου | U10-U11-U12

Σάββατο 19 Ιουνίου 2021

  • 12:00 – 13:00 | άφιξη αποστολών
  • 13:00 – 14:00 | γεύμα
  • 17:00 – 20:00 | πρόγραμμα αγώνων & δραστηριοτήτων
  • 20:00 – 21:00 | δείπνο

Κυριακή 20 Ιουνίου 2021

  • 09:30 – 13:00 | πρόγραμμα αγώνων & δραστηριοτήτων
  • 13:00 – 14:00 | γεύμα
  • 17:00 – 20:00 | πρόγραμμα αγώνων & δραστηριοτήτων
  • 20:00 – 21:00 | δείπνο

Δευτέρα (Αγ.Πνευμ.) 21 Ιουνίου 2021

  • 09:30 – 12:30 | πρόγραμμα αγώνων & δραστηριοτήτων
  • 12:30 – 13:30 | τελετή λήξης
  • 13:30 | αναχώρηση ομάδων

4η Περίοδος | 25-27 Ιουνίου | U12-U13-U14

Παρασκευή 25 Ιουνίου 2021

  • 12:00 – 13:00 | άφιξη αποστολών
  • 13:00 – 14:00 | γεύμα
  • 16:30 – 20:00 | πρόγραμμα αγώνων & δραστηριοτήτων
  • 20:00 – 21:00 | δείπνο

Σάββατο 26 Ιουνίου 2021

  • 09:30 – 13:00 | πρόγραμμα αγώνων & δραστηριοτήτων
  • 13:00 – 14:00 | γεύμα
  • 17:00 – 20:00 | πρόγραμμα αγώνων & δραστηριοτήτων
  • 20:00 – 21:00 | τελετή λήξης
  • 21:00 – 22:00 | δείπνο

Κυριακή 27 Ιουνίου 2021

  • 09:30 – 12:30 | πρόγραμμα αγώνων κατάταξης & τελικών
  • 13:00 | τέλος διοργάνωσης – αναχώρηση ομάδων

Το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων θα αποσταλεί στο e-mail του προπονητή 10 μέρες πριν τη διοργάνωση.