Στους παρακάτω πίνακες μπορείτε να παρακολουθείτε τα αποτελέσματα και τη βαθμολογία των ομίλων U13. Την Κυριακή οι πρώτοι στην κατάταξη του κάθε ομίλου παίζουν τελικό και οι 2-4 παίζουν αγώνες κατάταξης.

Time Final (25.6.17) Field
12:30 Aristotelis Naousas 5 1 Lykoi FC Akrorion

Επεξηγήσεις: F = For, A = Against, +/- = Goal Difference

Group A
Teams Points F A +/-
Aristotelis Naousas 15 29 6 23
Michigan Soccer Academy (USA) 12 22 7 15
Olympiacos FC (Thessaloniki) 9 20 10 10
Apollon Kavalas 6 14 23 -9
PAOK Koulouras 3 6 21 -15
Nea Genia Asvestochoriou 0 6 31 -25
Time Match 1 (Thursday 22.6.17) Field
16:00 Michigan Academy 4 1 Nea Genia Asvestochoriou Htl Naousa
16:00 Olympiacos FC 9 3 Apollon Kavalas Livadi
18:30 PAOK Koulouras 1 10 Aristotelis Naousas Livadi
Time Match 2 (Friday 23.6.17) Field
 9:00 Michigan Academy 7 0 Apollon Kavalas Htl Naousa
 9:00 Olympiacos FC 1 3 Aristotelis Naousas  Livadi
 11:30 PAOK Koulouras 3 1 Nea Genia Asvestochoriou  Livadi
Time Match 3 (Friday 23.6.17) Field
16:00 Olympiacos FC 3 0 PAOK Koulouras N. Stadium
17:15 Michigan Academy 3 4 Aristotelis Naousas Htl Naousa
 17:15 Apollon Kavalas 9 3 Nea Genia Asvestochoriou Livadi
Time Match 4 (Saturday 24.6.17) Field
 9:00 Olympiacos FC 6 0 Nea Genia Asvestochoriou Livadi
11:30 Michigan Academy 5 1 PAOK Koulouras Htl Naousa
11:30 Aristotelis Naousas 3 0 Apollon Kavalas  N.Stadium
Time Match 5 (Saturday 24.6.17) Field
16:00 Michigan Academy 4 1 Olympiacos FC  Livadi
17:15 PAOK Koulouras 1 2 Apollon Kavalas Livadi
 19:45 Aristotelis Naousas 9 1 Nea Genia Asvestochoriou Livadi
Group B
Teams Points F A +/-
Lykoi FC 15 29 6 23
THOI Lakatamias (Cyprus) 12 18 7 11
PAONE FC 9 18 6 12
Asteras Naousas 4 13 20 -7
PAOK Diaplasis 4 9 18 -9
Olympiacos Naousas 0 5 35 -30
Time Match 1 (Thursday 22.6.17) Field
16:00 THOI Lakatamias 3 2 Asteras Naousas N.Stadium
17:15 Lykoi FC 6 2 PAOK Diaplasis Livadi
18:30 PAONE FC 7 0 Olympiacos Naousas N.Stadium
Time Match 2 (Friday 23.6.17) Field
9:00 PAONE FC 5 0 Asteras Naousas N. Stadium
 11:30 THOI Lakatamias 3 0 PAOK Diaplasis Htl Naousa
 11:30 Lykoi FC 7 0 Olympiacos Naousas  N. Stadium
Time Match 3 (Friday 23.6.17) Field
 16:00 PAOK Diaplasis 1 1 Asteras Naousas  Livadi
 17:15 THOI Lakatamias 8 2 Olympiacos Naousas  N. Stadium
 18:30 Lykoi FC 3 0 PAONE FC Livadi
Time Match 4 (Saturday 24.6.17) Field
9:00 THOI Lakatamias 3 0 PAONE FC  N.Stadium
10:15 Lykoi FC 10 3 Asteras Naousas Livadi
12:45 Olympiacos Naousas 2 6 PAOK Diaplasis Livadi
Time Match 5 (Saturday 24.6.17) Field
 16:00 Olympiacos Naousas 1 7 Asteras Naousas N. Stadium
17:15 PAONE FC 6 0 PAOK Diaplasis  Htl Naousa
18:30 THOI Lakatamias 1 3 Lykoi FC Livadi